Hogan Lovells IP Challenge 5 april 2019
23 februari 2019
BESTUUR 2019-2020 GEZOCHT
7 mei 2019

KANTOORBEZOEK BRINKHOF 23 mei 2019 15:00 – 18:00

 

 

 

 

 

Ben jij benieuwd naar de octrooirecht- en intellectueel eigendomsrechtpraktijk van Brinkhof?

Nadat wij met de SvO dit jaar bij Hoyng Rokh Monegier en De Brauw Blackstone Westbroek zijn geweest, gaan wij als laatste kantoorbezoek dit academisch jaar naar het Amsterdamse kantoor Brinkhof. Brinkhof is een kantoor met een sterk accent op innovatie en technologie. Het kantoor vertegenwoordigt cliƫnten uit de hele wereld in sectoren als elektronica, IT, media, internet, telecommunicatie, farma, biotechnologie en gezondheidszorg.

Vanaf 15:00 zijn wij welkom op het kantoor van Brinkhof te Amsterdam. Daar krijgen wij een kantoorpresentatie/kennismaking en een lezing, waarna wij een interactieve casus zullen moeten oplossen. Het kantoorbezoek wordt afgesloten met een borrel.

Aanmelden voor het kantoorbezoek kan (nadat je lid bent geworden van onze vereniging, via www.svoctrooirecht.nl/lidmaatschap) via e-mail: stuur je naam en je universiteit naar bestuur@svoctrooirecht.nl.

Wij hopen jullie allemaal te zien op de 23e!

Groet,
Rogier, Jurriaan, Paula & Romy