Law Assistant Intellectual Property, De Brauw Blackstone Westbroek
31 oktober 2018
KANTOORBEZOEK DE BRAUW BLACKSTONE WESTBROEK 14 maart 14:00 – 18:00
11 februari 2019

NETWERKBORREL 21 februari 2019 18:00 – 22:00

 

 

Ben jij benieuwd naar de meest vooraanstaande kantoren en hun octrooipraktijk? En wil jij met je medestudenten in contact komen die ook geïnteresseerd zijn in octrooirecht?

Op donderdag 21 februari organiseert de SvO de tweede netwerkborrel van dit academische jaar. Dit biedt je de mogelijkheid om op een gezellige en informele manier, samen met andere studenten, in contact te komen met advocaten en recruiters van vooraanstaande kantoren, zoals onze hoofdsponsor De Brauw Blackstone Westbroek!

Vanaf 18:00 heten we je van harte welkom bij De Nieuwe Poort op de Zuidas (Claude Debussylaan 2, Amsterdam). Wil jij hier graag bij zijn? Geef je aanwezigheid dan vóór 14 februari 2019 per mail door (bestuur@svoctrooirecht.nl) onder vermelding van je naam en de universiteit waar je studeert.

Wij zien jullie graag op 21 februari!