BESTUUR 2019-2020 GEZOCHT
7 mei 2019
18th Annual Oxford Intellectual Property Law Moot (19th – 21st March 2020)
14 oktober 2019

Nieuw bestuur 2019-2020

 

 

 

 

 

Het bestuursjaar 2018-2019 loopt ten einde. Wij hebben met veel enthousiasme en plezier onze bestuurstaken vervuld. Het is echter tijd om het stokje over te dragen. Hieronder een overzicht van de huidige bestuursleden en de nieuwe bestuursleden:

Voorzitter was: Rogier de Neeling
Voorzitter wordt: Romy Siebelink

Secretaris was: Paula Verveer
Secretaris wordt: Pauline Springorum

Penningmeester was: Jurriaan Vos
Penningmeester wordt: Tijn Coppens

Bestuurslid externe betrekkingen was: Romy Siebelink
Bestuurslid externe betrekkingen wordt: Allard van Duijn

Op donderdag 20 juni heeft de bestuurswissel plaatsgevonden tijdens een boottocht door Leiden. Onder de aanwezigen waren al de oude- en nieuwe bestuursleden. Het was een mooie afsluiting en tevens een geslaagd begin van het bestuursjaar.

Wij wensen de nieuwe bestuursleden succes en plezier bij het uitvoeren van hun bestuurstaken. Verder wensen wij iedereen een fijne zomer toe!