KANTOORBEZOEK BIRD & BIRD 21 JANUARI 2020
19 december 2019
NIEUW BESTUUR 2020-2021 GEZOCHT!
6 mei 2020

RECRUITMENTDINER DE BRAUW BLACKSTONE WESTBROEK 3 MAART 2020

 

 

 

 

 

Op dinsdag 3 maart 2020 organiseert de Studievereniging voor Octrooirecht in samenwerking met De Brauw Blackstone Westbroek een recruitmentdiner. De Brauw Blackstone Westbroek is niet alleen het grootste kantoor van Nederland, maar heeft ook een zeer indrukwekkende IE-praktijk, met name op het gebied van octrooirecht.

De avond begint om 17:00 op het kantoor van De Brauw in Amsterdam-Zuid, waar wij een korte rondleiding in het kantoor krijgen. Daarna vertrekken wij met taxi’s naar een restaurant in de buurt waar wij met de advocaten van De Brauw in informele setting een hapje zullen eten om elkaar beter te leren kennen.

Meld je aan door een mail te sturen naar bestuur@svoctrooirecht.nl met je naam, universiteit en cv.