SIMMONS & SIMMONS HOOFDSPONSOR 2017/2018
22 augustus 2017
SAVE THE DATE! De Brauw Inhousedag IP Litigation op 11 april 2019
1 oktober 2018

Vacature Studentstage IP Advocatuur bij Arnold & Siedsma

A&S logo &-teken proef

 

 

 

 

 

Ben je op zoek naar een stage bij een van de grootste full service dienstsverleners op het gebied van intellectueel eigendom? Dan is dit wellicht iets voor jou! Arnold & Siedsma is op zoek naar stagiair(e)s. Voor een aaneengesloten periode van (minimaal) twee maanden zal je fulltime aan de slag gaan op de sectie Advocatuur (binnen IP). Arnold & Siedsma biedt stageplekken aan vanaf november 2018.

Ben je geïnteresseerd?

Neem dan contact op met Caroline Verweij of Els Sondervan via hr@arnold-siedsma.nl

Kijk voor meer informatie over de vacature op www.arnold-siedsma.nl/over-ons/vacatures/vacature-stage-ip-advocatuur)